Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522

Niespodzianka dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia!

16 sty 2012

Podczas ostatniego meczu niezawodne zawodniczki SPR sprawiły ogromną niespodziankę i radość prezentując się w koszulkach zachęcających do przekazania 1% podatku na rzecz naszych Podopiecznych.

„Zespół SPR od października oficjalnie wspiera Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W tym czasie zarówno Sportsmenki, jaki i Kierownictwo Zespołu wykazali się nie tylko wrażliwością, sercem, ale również pomysłowością! Tym razem zrobiły nam ogromną niespodziankę występując w koszulkach, zachęcających do przekazania 1% podatku na rzecz Podopiecznych naszego Hospicjum! Jesteśmy im wdzięczni i dziękujemy!”- mówi Ojciec Filip Buczyński, Prezes LHD.

Podczas meczu, który odbył się 14 stycznia, o godzinie 17.30 na lubelskim Globusie, odbywała się już tradycyjnie zbiórka plastikowych nakrętek w ramach naszej ”Zakręconej akcji”. Wszystkich przyjaciół naszego Hospicjum, zapraszamy do odwiedzania emocjonujących meczów SPR i kibicowania naszym lubelskim mistrzyniom. Nie zapomnijcie przynieść ze sobą plastikowych nakrętek, które przekazane do recyklingu zamieniamy w spełnione marzenia naszych Podopiecznych.

Kolejny mecz SPR już 22 stycznia 2012 r. (wstęp wolny dla wszystkich Dziadków i Babć), Zespół zapowiedział kolejne niespodzianki dla przyjaciół Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Zobacz wszystkie wpisy