Wakacyjnie „zakręceni”

Kąty Rybackie na Mierzei Wiślanej to takie magiczne miejsce, gdzie spełniają się wakacyjne marzenia. To cisza, spokój, a na wyciągnięcie ręki piękna plaża i morze. A wokół lasy, rezerwat czarnego kormorana, który nie zważając na turystów brodzi po wodzie. Spacery do urokliwego portu, krótka przejażdżka meleksem, pyszne gofry i smakowite lody. Bez tłumów, gwaru, zrelaksowani wczasowicze uśmiechają się do siebie życzliwie. Sympatyczni właściciele i pracownicy pensjonatów „Wielorybek” oraz „Pod wydmą” troszczą się o nasz miły pobyt i dbają o nasze podniebienia;-) Plażowanie, wodne zabawy, dłuuugie spacery o zachodzie słońca. Zbieranie muszelek i malutkich okruszków bursztynu na pamiątkę. Wycieczka do pobliskiej Krynicy Morskiej, obowiązkowy rejs po Zalewie – włącznie z możliwością sterowania statkiem. Pogaduchy, wspólne zabawy dzieci, oderwanie się od codzienności, problemów, wytchnienie i nabranie sił przed kolejnymi wyzwaniami. Te wspomnienia uwiecznione na zdjęciach pozostaną z nami na zawsze. Cały pobyt, łącznie z podróżą były możliwe dzięki ludziom o wielkich sercach i  szczególnej wrażliwości, zaangażowanych od dawna w Zakręconą Akcję. Dziękujemy Ojcu Filipowi Buczyńskiemu oraz wspaniałym Pracownikom Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oraz wszystkim, którzy zbierają zakrętki na rzecz podopiecznych Hospicjum- DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE WAKACJE!!!!

Rodzina Agatki