Jarmark Bożonarodzeniowy UMCS wspiera nasze Hospicjum

Serdecznie zapraszamy 6 grudnia do udziału w Akademickim Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum Promocji UMCS.
Akcja ta nawiązywać będzie do słynnych Jarmarków Bożonarodzeniowych, organizowanych we wszystkich największych miastach w Polsce. Ma ona na celu integrację całej społeczności akademickiej, wsparcie Fundacji i Stowarzyszeń oraz społeczności sąsiedzkich działających na obszarze naszego miasta.
W ten sposób, na moment będziemy mogli po raz kolejny zjednoczyć się w imię działalności charytatywnej. Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.
W godzinach 10.00-14.00 pod namiotami UMCS będzie można skosztować wybranych potraw i słodkości świątecznych, a także zakupić interesujące wyroby rękodzielnicze, takie jak, m.in.: mydełka glicerynowe, makramy, kartki i dekoracje świąteczne przygotowane zarówno przez studentów naszej uczelni, a także zaproszonych przez nas gości.

Akademicki Jarmark Świąteczny

06.12.2022 r. | 10.00-14.00 | plac Marii Curie-Skłodowskiej

Program wydarzenia

10.00 – otwarcie wydarzenia przez władze UMCS