Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522


Zakręcona akcja wciąż trwa!

19 sty 2013

W prosty sposób możecie zmieniać świat na lepsze. Co zrobić?

Zbierajcie nakrętki plastikowe ze wszystkich opakowań. Nakrętki, które zbierzecie nasze Hospicjum przekazuje do firmy, która zajmuje się ich utylizacją, a za uzyskane pieniądze finansujemy spełnianie marzeń oraz zakup prezentów dla naszych Podopiecznych.

Leczymy nasze dzieci, ale równie ważne jest to, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby poza cierpieniem wywołanym chorobą doświadczały radości, beztroski i szczęścia. Zbierajcie nakrętki w domu, w szkole i w pracy. Chętnie wyślemy Wam plakaty, które można powiesić na tablicach ogłoszeń. 

Nakrętki można przywozić do biura Hospicjum przy ul. Lędzian 49 (boczna ul. Nałęczowskiej – wjazd od ul. Sławin)  przez cały tydzień.

Informacja pod numerem tel. 81 53 71 365 lub 53 71 373 w godz.: 8.30-15.30 (pon.-pt.)

Dotychczas za pieniądze z nakrętek zorganizowaliśmy:

– Wyjazdy dla naszych Podopiecznych: do Włoch (w tym na grób Ojca Świętego w Rzymie), do Wiednia, Pragi, Paryża, do Gdyni, do Wrocławia

– Ferie wyjazdowe dla Rodzeństwa Podopiecznych oraz Rodzeństwa w żałobie (Lublin, Warszawa)

– Wyjazdy terapeutyczno-wakacyjne dla Rodzin w żałobie (2 razy do roku)

– Wyjazdy wakacyjne dla najbardziej potrzebujących Rodzin (Międzyzdroje, Zakopane, Horyniec Zdrój, jez. Krasne, Krynica Morska –  to w tych miejscach w 2012 roku 20 rodzin spędziło bezpłatne tygodniowe wakacje)


 

Zobacz wszystkie wpisy