Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522


Koncert Piotra Rubika dla Hospicjum – podziękowania

18 gru 2012

9 grudnia 2012, w Hali Globus w Lublinie odbył się Koncert Pana Piotra Rubika, który dedykowany w sposób szczególny był Podopiecznym Hospicjum.

Zyski ze sprzedaży charytatywnej puli biletów oraz datki zebrane podczas koncertu artysta przekazał na rzecz naszych Podopiecznych, za co serdecznie w ich imieniu dziękujemy. Koncert odbył się pod Honorowym Patronatem Pana Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

Przed koncertem emitowano spoty promujące Hospicjum, a nasi Podopieczni którzy mogli wziąć udział w koncercie otrzymali bezpłatne zaproszenia. Do zebranych fanów Pana Piotra Rubika przemówił Ojciec dr Filip Leszek Buczyński, Prezes Hospicjum dziękując artyście oraz zebranym gościom za serce okazane naszym Podopiecznym i chęć wspierania działalności Hospicjum. Koncert na żywo, z udziałem chóru, wielu muzyków i imponującą oprawa sceniczną był przeżyciem artystycznym dla wszystkich gości. Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Rubikowi, za jego otwarte, na potrzeby najciężej chorych dzieci serce i mamy nadzieję, że to dopiero początek Jego przyjaźni z Naszymi Podopiecznymi. Zobacz zdjęcia, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Wojtka Korneta z Wip-Studio oraz rodzin podopiecznych.

 

Zobacz wszystkie wpisy