Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522


Próba ustanowienia rekordu Guinness’a

4 cze 2008

W dniu 21.06.2008r. (sobota) Lotnisko w Radawcu (koło Lublina) będzie miejscem Ogólnopolskiej Akcji „Wielkie Serce dla Małego Księcia”. Jej punktem kulminacyjnym będzie próba ustanowienia rekordu Guinness’a polegająca na wyznaczeniu (z wykorzystaniem do tego celu motocykli) maksymalnie dużego zarysu serca, które następnie zostanie „wypełnione” przez dziesięć balonów z różnych aeroklubów, które jednocześnie wystartują.

Tak zbudowane serce, na sygnał organizatorów zacznie „bić” dźwiękiem włączonych silników motocyklowych dając tym samym oznakę „życia”. „Bijące serce” zostanie sfotografowane z powietrza.

Głównym celem akcji akcji jest zdobycie środków na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Jesteśmy przekonani, że obecność jak największej liczby osób zainteresowanych przedsięwzięciem wpłynie na powodzenie akcji w wymiarze nie tylko społecznym, ale

i materialnym pozwalającym na ukończenie budowy Domu im. Małego Księcia realizowaną przez Hospicjum dla Dzieci w Lublinie.

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godz. 14.00.

Będzie można podziwiać setki motorów marki m.in. Harley-Davidson, które przybędą do nas z całej Polski – ale także z Danii, Holandii, Francji oraz z USA. W imprezie udział swój zapowiedział także klub motorów zabytkowych marki Sokół.

Na scenie pojawią się m.in.zespół VOX, Jerry Band oraz wiele innych.
Każdy będzie miał okazję przelecieć się balonem!

W godz. 18.00 – 19.00 planujemy ustanowić nowy rekord Guinessa !!!
Oczywiście nie zabraknie grilla !!!
Impreza ma zakończyć się o godz.22.00.
Serdecznie zapraszamy!

Zobacz wszystkie wpisy