Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522


Wyjątkowy wieczór z Magdaleną Zawadzką

6 lut 2016

Ci z państwa, którzy miniony, czwartkowy wieczór postanowili spędzić w Teatrze Starym w Lublinie z pewnością zapamiętają go na długo. Jego gwiazdą była legendarna aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna Magdalena Zawadza, która wspólnie z zespołem wykonała kilkanaście piosenek. Piękne melodie i dające dużo do myślenia teksty wywoływały gorące brawa licznej widowni.

– Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i liczę na kolejne spotkanie z lubelską publicznością  – powiedziała pani Magdalena po koncercie dedykowanym Podopiecznym Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

Ważnym elementem wieczoru, była aukcja charytatywna na rzecz naszego Hospicjum. Za hojność, a przede wszystkim za dary serc dziękujemy wszystkim, którzy sięgnęli po portfele z myślą o chorych dzieciach i ich najbliższych. Ukłony należą się także Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie oraz firmom Elmax i Hanesco, które wsparły finansowo niecodzienne przedsięwzięcie. Słowo dziękuję kierujemy również do patronów honorowych koncertu (ksiądz Stanisław Budzik – arcybiskup metropolita lubelski, Krzysztof Żuk – prezydent miasta Lublin, Przemysław Czarnek – wojewoda lubelski) oraz medialnych (TVP Lublin, Radio Lublin, Kurier Lubelski).   

Dzięki wszystkim państwu 4 dzień  lutego 2016 przejdzie do historii dni, w których człowiek człowiekowi, także temu najmniejszemu, jest prawdziwym bratem.

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia Ewelina Lachowska  

Zobacz wszystkie wpisy