Zadzwoń – 81 53 71 373

Dzieci

Poznaj naszych podopiecznych

Alicja

Ma 5 lat. Jest dotknięta Zespołem Patau, wadą serca.  Alicja „w swoim języku” potrafi wszystko opowiedzieć i jest bardzo dzielna podczas ćwiczeń z fizjoterapeutą.

Amelka

Ma 12 lat. Choruje na ceroidolipofuscynoze typ 2. Uwielbia bajki i spacery.

Anetka

Ma 19 lat. Choruje na MPDz i epilepsję. Jest zawsze uśmiechnięta, lubi towarzystwo. Pasjonują ją zabawy plastyczne, edukacyjne. Lubi malowanie paznokci z siostrą.

Aniela

Ma 7 lat. Cierpi na dysplazję oskrzelowo-płucną, zespół wad wrodzonych. Uwielbia zabawy ze swoim rodzeństwem. Jak na prawdziwą damę przystało, zawsze wita nas w ciekawych stylizacjach.

Antoś

Antoś ma 10 lat. Cierpi na Encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, uwielbia masaże i chętnie się im poddaje, bardzo ważna dla niego jest stymulacja wzroku. Wyczuwa obecność bliskich osób.

Cezary

Ma 13 lat, choruje na MPDz, niewydolność oddechową oraz Zespół Downa. Jest bardzo dzielny i wytrwały w wykonywaniu ćwiczeń. Uwielbia podróże, które pozytywnie wpływają na Jego dobre samopoczucie.

Dawid

Ma 3 lata, pomimo wrodzonych wad rozwojowych robi ogromne postępy i co chwilę zaskakuje wszystkich swoimi nowymi umiejętnościami. Systematyczna rehabilitacja połączona obowiązkowo z zabawą przynosi znakomite rezultaty.

Hubert

Ma 8 lat, Zespół Downa i wadę serca. Jest pełen energii, bardzo lubi towarzystwo, zabawki do wspólnej zabawy ma zawsze w gotowości.

Ignaś

Ma 8 lat. Cierpi na encefalopatię, kardiomiopatię, zespół Brugadów. Spokojny i bezpieczny, bo jest w swoim domu, z kochającą rodziną.

Jaś

Ma 3 latka, choruje na wrodzone wady serca. Jest bardzo pogodnym chłopcem, ma zawsze mnóstwo pomysłów na wspólne zabawy z siostrą.

Kasia

Kasia ma 16 lat. Cierpi na encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną i padaczkę. Lubi słuchać bajek i muzyki, szczególnie gry brata na gitarze i akordeonie. Dużo się uśmiecha.

Maciek

Maciek ma 17 lat. Cierpi na zespół Edwardsa. Jest dzieckiem bardzo towarzyskim, lubi być w centrum zainteresowania. Uwielbia oglądać filmy.

Maciuś

Ma 4 lata. Cierpi z powodu wrodzonych wad rozwojowych. Lubi być w centrum uwagi. Uwielbia czytanie bajek, kolorowe zabawki i noszenie na rękach. Zaraża wszystkich swoim uśmiechem.

Małgosia

Ma 5 lat, choruje na Zespół Canavana, padaczkę, zaburzenia połykania. Wspólny czas spędzany z ukochaną siostrą jest dla Małgosi bezcenny.

Mateusz

Ma 24 lata. Cierpi na Chorobę Hallervordena – Spatza. Jest ulubieńcem swoich dwóch starszych sióstr. Interesuje się piłką nożną.

Oluś

Ma 9 lat. Jest skrajnym wcześniakiem. Cierpi z powodu wodogłowia pokrwotocznego, padaczki lekoopornej. Reaguje na obecność rodziny.

Staś

Ma 7 lat. Lubi towarzystwo i muzykę. Cierpi na przewlekłą niewydolność oddechową oraz inne wady rozwojowe. Pomimo ciężkiej choroby jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym chłopcem.

Wiktor

Wiktor ma 8 lat. Choruje na miopatię miotubularną. To bardzo inteligentny chłopczyk z silnym charakterem i ogromną potrzebą poznawania świata.

Jak możesz pomóc?

Dołącz do 60 000 osób, które się zaangażowały się w pomoc Dzieciom. Czyż nie więcej szczęścia jest w dawaniu, niż w braniu?