SKLEP
+48 81 53 71 373
hospicjum@hospicjum.lublin.pl

Aktualności

13 kwietnia 2023

Akcja ProcentujeMY

Po raz piąty Skende Shopping Lublin we współpracy z Urzędem Miasta Lublin realizuje akcję ProcentujeMY – 1,5% zostawiam w Lublinie.

ProcentujeMY to inicjatywa, mająca na celu dotarcie do mieszkańców Lublina z przekazem, aby chętniej oddawali 1,5% podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego zarejestrowane i działające na terenie naszego miasta.

Również w tym roku nasze Hospicjum zostało zaproszone do udziału w akcji.
15 kwietnia 2023 w godz. 10:00-18:00 w przestrzeniach Skende spotkacie naszych wolontariuszy.

Więcej o akcji: KLIKNIJ

Przyjaciele Małego Księcia, wystarczy, że w zeznaniu PIT wpiszecie KRS 000 000 4522 i podzielicie się 1,5% podatku przekazując go na rzecz naszych Podopiecznych. Prawda, że to łatwe ?

Zobacz także

Dom
Małego Księcia

Dom Małego Księcia oferuje: Poradnię Stomatologiczną, Poradnię Zdrowia Psychicznego, Poradnię Rehabilitacyjną, Pracownię Fizjoterapii, Logopedę, Poradnię Neurologiczną, Wypożyczalnię sprzętu medycznego oraz usługi hotelowe.

Przejdź na stronę domu

Ogólnopolskie Forum
Pediatrycznej Opieki Paliatywnej

Ogólnopolskie Forum Pediatrycznej Opieki Paliatywnej jest federacją skupiającą hospicja dla dzieci działające na terenie kraju.

Przejdź na stronę forum

Koncert finałowy akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum” za nami

Podsumowaliśmy tegoroczną edycję akcji "Twój Dar Serca dla Hospicjum" podczas koncert finałowego, który odbył się 11 czerwca w sali widowiskowej...
12 czerwca 2024

Kilometry dla Dzieci w Hospicjum – włącz się do zbiórki

Wyruszam samotnie w pieszą wędrówkę o dystansie 1600 km i ponad 51 tysięcy przewyższenia po górach Głównym Szlakiem Sudeckim, Łącznikiem...
03 czerwca 2024

„Zakonnik prowadzi hospicjum dla dzieci. Jego słowa wstrząsają. Ma...

Pierwszym pytaniem, jakie zadam Panu Bogu, jeśli dane mi będzie kiedyś przed nim stanąć twarzą w twarz, będzie: dlaczego te wszystkie dzieci musiały...
29 maja 2024