SKLEP
+48 81 53 71 373
hospicjum@hospicjum.lublin.pl

Aktualności

07 lutego 2024

Aukcje charytatywne z okazji XX. Plebiscytu Sportowiec Roku

XX. Plebiscyt Sportowiec Roku 2023 organizowany przez Dziennik Wschodni już trwa.

Zapraszamy do głosowania na nominowanych zawodników oraz udziału w licytacjach wyjątkowych sportowych pamiątek, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz naszych Podopiecznych.

Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: LICYTACJE

W tegorocznej edycji plebiscytu zostaną przyznane wyróżnienia w pięciu kategoriach. W czterech z nich: Sportowiec Roku, Drużyna Roku, Trener Roku oraz Sportowiec z niepełnosprawnością o rozstrzygnięciach zdecydowali członkowie powołanej w tym celu kapituły. Swoją nagrodę przyznali także czytelnicy Dziennika Wschodniego, którzy w internetowym głosowaniu wybrali Najpopularniejszego sportowca roku.

Zapraszamy do udziału w licytacjach na rzecz naszych Podopiecznych.

Zobacz także

Dom
Małego Księcia

Dom Małego Księcia oferuje: Poradnię Stomatologiczną, Poradnię Zdrowia Psychicznego, Poradnię Rehabilitacyjną, Pracownię Fizjoterapii, Logopedę, Poradnię Neurologiczną, Wypożyczalnię sprzętu medycznego oraz usługi hotelowe.

Przejdź na stronę domu

Ogólnopolskie Forum
Pediatrycznej Opieki Paliatywnej

Ogólnopolskie Forum Pediatrycznej Opieki Paliatywnej jest federacją skupiającą hospicja dla dzieci działające na terenie kraju.

Przejdź na stronę forum

Hospicja to szansa dla nieuleczalnie chorych dzieci. Rozmowa z O. Filipem...

"Tym, co dziecko powinno zapamiętać przed śmiercią, jest uśmiech matki" (więcej…)
14 maja 2024

Zaproszenie na koncert finałowy Twój Dar Serca dla Hospicjum

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia serdecznie zaprasza na Koncert finałowy XIV edycji akcji Twój Dar Serca dla Hospicjum, który odbędzie...
13 maja 2024

Uczniowie z wizytą w Hospicjum

Odwiedziła nas młodzież na co dzień ucząca się w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaczowie. Uczniowie w swojej szkole są zaangażowani w podejmowanie...
25 kwietnia 2024