SKLEP
+48 81 53 71 373
hospicjum@hospicjum.lublin.pl

Aktualności

12 grudnia 2023

Pomoc dla Hospicjum Małego Księcia

Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach 16-17 grudnia 2023 roku. Będzie to pierwsza edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Świdniku, dwudniowej imprezy w centrum miasta na placu Konstytucji 3 maja, gdzie kilkudziesięciu wystawców z regionu prezentować będzie własne wyroby: rękodzieło artystyczne, świąteczne przysmaki i ozdoby. Wydarzenie dla wszystkich i w każdym wieku.
To okazja, aby poczuć świąteczną atmosferę, zakupić wyjątkowe i oryginalne prezenty, a także uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach wykonywania dekoracji świątecznych oraz dekorowania pierników. Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można także obejrzeć różnorodne występy artystyczne oraz wziąć udział we wspólnym kolędowaniu.

Na placu nie zabraknie świętego Mikołaja, który pomoże we wsparciu „Zakręconej akcji” dla Hospicjum im. Małego Księcia, a plastikowe nakrętki będzie można przekazać wolontariuszom.

D Z I Ę K U J E M Y za wsparcie tym, którzy podzielą się słodkościami i innymi drobiazgami, które w zamian za nakrętki, podczas jarmarku, rozdawał będzie Święty Mikołaj.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie https://mok.swidnik.pl/proagram-jarmarku-bozonarodzeniowego/ oraz na plakatach.

Początek: 16 grudnia 2023, godz. 09.00
Zakończenie: 17 grudnia 2023, godz: 18.00
Miejsce: Świdnik, Plac Konstytucji 3 Maja
Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku i wsparcia Podopiecznych naszego Hospicjum.

Zobacz także

Dom
Małego Księcia

Dom Małego Księcia oferuje: Poradnię Stomatologiczną, Poradnię Zdrowia Psychicznego, Poradnię Rehabilitacyjną, Pracownię Fizjoterapii, Logopedę, Poradnię Neurologiczną, Wypożyczalnię sprzętu medycznego oraz usługi hotelowe.

Przejdź na stronę domu

Ogólnopolskie Forum
Pediatrycznej Opieki Paliatywnej

Ogólnopolskie Forum Pediatrycznej Opieki Paliatywnej jest federacją skupiającą hospicja dla dzieci działające na terenie kraju.

Przejdź na stronę forum

Koncert finałowy akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum” za nami

Podsumowaliśmy tegoroczną edycję akcji "Twój Dar Serca dla Hospicjum" podczas koncert finałowego, który odbył się 11 czerwca w sali widowiskowej...
12 czerwca 2024

Kilometry dla Dzieci w Hospicjum – włącz się do zbiórki

Wyruszam samotnie w pieszą wędrówkę o dystansie 1600 km i ponad 51 tysięcy przewyższenia po górach Głównym Szlakiem Sudeckim, Łącznikiem...
03 czerwca 2024

„Zakonnik prowadzi hospicjum dla dzieci. Jego słowa wstrząsają. Ma...

Pierwszym pytaniem, jakie zadam Panu Bogu, jeśli dane mi będzie kiedyś przed nim stanąć twarzą w twarz, będzie: dlaczego te wszystkie dzieci musiały...
29 maja 2024